Office Bearers      Student Council
2017-18
Head Boy Head Girl Sports Captain (Boy) Sports Captain (Girl)
Agam Batra (XII A) Dakshi Rampal (XII A) Aryan Chaudhary (XI C) Arushi Panwar (XI B)


  Daffodil Shamrock Tulip Violet
Captain Urja Kapoor (XI D) Mrinalini Chaudhary (XI A) Puneet Singh (X B) Pritiyusha (XI C)
Vice Captain Aditya Kalra (XI D) Bhaumik Maan (X D) Zarnain Mariyam (XI B) Vansh Kapoor (X B)
Cultural Secretary Ekta Goyal (XI A) Niyati Bhateja (IX D) Shruti Singh (X A) Aastha Grover (IX A)
Jahanvi Panwar (IX A) Arnav Chaudhary (VIII B) Megha Garg (IX A) Shruti Sharma (X D)
Prefects Muskan Chauhan (X A) Nandini Pundir (X C) Vanshika (IX D) Ananya Shree Saini (IX A)
Devansh Chaudhary (X A) Devangi Saini (IX A) Ananya Singh (IX C) Vedika Chaudhary (IX B)
Sakshi Gupta (IX A) Arhaan Aleem (VIII D) Ruquyya Shah (IX B) Rishi Behal (IX A)
Akashdeep Tomar (VIII C) Rakshitha Siddappa (VIII C) Prayas Chaudhary (IX A) Nitiksha Segal (VIII E)
Pushpit Kamboj (VIII C) Dhruv Kinger (VIII C) Pratham Chawla (VIII C) Anvay Goyal (VIII D)
Venya Mishra (VIII C) Mansi Kaur (VIII C) Ishita Singh (VIII C) Ronak Soni (VIII D)
Shresth Gakhar (VIII C) Aryan Chaudhary (VIII B) Sarthak Tyagi (VIII B) Nipun Mishra (VIII B)
Minal Singh (VIII A) Sana Khan (VIII A) Shipra Rathi (VII E) Zakariya Siddiqui (VII E)
Satyam Mittal (VII E) Ansh Setia (VIII A) Laksh Bajaj (VII C) Akshat Singhal (VII E)
Lakshay Punjani (VII E) Arpita Chopra (VII D) Arpit Yadav (VII C) Manas Sachdeva (VII D)
Manvi Bindal (VII D) Mohd. Kaif Gaur (VII D) Vasudev Agarwal (VII B) Aparna Dhingra (VII C)
Ibhav Kush (VII D) Sambhav Jain (VII D) Ishika Bathla (VII B) Arsh Gaur (VII C)
Mantavya Madan (VII C) Arsh Pal (VII C) Devang Rathore (VII B) Margank Saini (VII B)
Divyansh Jain (VII B) Shivam Saini (VII C) Khushi Mahajan (VII A) Sajal Kumar Vansh (VII B)
Aishwarya Singh (VII A) Anusha Mittal (VII B) Pulkit Khanna (VII A) Aaradhya Aggarwal (VII B)
Zoya Shah Siddiqui (VI E) Kanan Mittal (VII B) Mishti Aggarwal (VI E) Haniya Furqan (VI E)
Tanul Pal (VI E) Nehansh Kumar (VI D) Aditya Singh Babra (VI E) Aman Verma (VI E)
Ojas Sharma (VI E) Dikshu Gupta (VI B) Keshav Singh (VI D) Eti Mittal (VI D)
Akshat Raj Verma (VI D) Abhay Malik (VI B) Ojas Mittal (VI D) Aaditya Singh (VI D)
Anushka Sharma (VI C) Aastik Kakkar (VI A) Kanav Gupta (VI C) Pavitra Jain (VI D)
Falguni Baunthiyal (VI B) Om Aggarwal (VI A) Gauri Verma (VI B) Divya Chauhan (VI D)
Saadgi Kakkar (VI B) Mariya Javed (VI A) Nazia Rehman (VI B) Sajal Aneja (VI C)
Syed Ali Hamza (VI B) Shorya Chaudhary (VI A) Kushal Joshi (V D) Khushi Kapil (VI A)
Amogh Singh (V E) Kartik Jain (V E) Eklavya Raj (V D) Utkarsh Lakhiya (V E)
Aditya Singh (V E) Yashshvi Tyagi (V D) Gauri Pratap Singh (V D) Aditya Kumar (V E)
Silky Verma (V D) Antra Goyal (V C) Ishika Jain (V C) Mishthi Tomar (V D)
Nishit Verma (V D) Japjeet Singh (V B) Kumkum Chaudhary (V C) Swaini Arora (V C)
Yumna Siddiqui (V A) Atharv Arora (V B) Sambhav Jain (V B) Bhavya Matray (V B)
Shriti Singh (V A) Siddhi Pahwa (V B) Vartika Tomar (V B) Dakshdeep Singh (V B)
Saad Ali (V A) Mohd. Haani (V A) Arushi Mahi Sinha (V A) Saquib Faridi (V A)
2016-17